Nastavit jako domovskou stránku

středa, 20 březen

si žebříček s piperinem! - Piperine forte - CAPSIPLEX - BIOPERINE

Podívej se, které preparáty jsou nejlepší na rynku

Internetové stránky dočasně nefunguje

 • Místo

  1

  Cena: 1490 Kč

  Objednat nyní

  PIPERINE FORTE

  Hodnocení:

  Opis:

  Nejvyšší koncentrace piperinu ze všech přípravků dostupných nyní na trhu. Nízká cena v poměru k účinnosti výrobku. Pohodlné dávkování formou kapslí nezpůsobuje problémy s používáním. Po 30 dnech užívání doplňku hmotnost klesla o 6 kg. Vedlejší účinky nebyly zaznamenány. Po více než měsíci od ukončení užívání přípravku nevznikl také jo-jo efekt. Kromě postřehnutelného poklesu hmotnosti bylo zpozorováno zřetelné zlepšení kondice a koncentrace. Absolutní číslo 1 v našem žebříčku.

  VÝROBCE:

  Stránka produktu:
  Piperine Forte
 • Místo

  2

  Cena: 2100 Kč

  Objednat nyní

  CAPSIPLEX

  Hodnocení:

  Opis:

  Piperin ve výrobku pouze jako pomocná látka. Vysoká koncentrace piperinu jako na vícesložkový výrobek. Cena úměrná kvalitě a účinnosti výrobku. Používání podobné jaké u Piperine Forte – jedna, snadno polknutelná kapsle. Standardní balení, 30 kapslí, které stačí na úplnou měsíční kúru. Po 4 týdnech užívání se hmotnost snížila o 3,5 kg. Jediným vedlejším účinkem byla výrazně snížená chuť k jídlu. Po dobu 3 týdnů po ukončení užívání přípravku nevznikl jo-jo efekt. Dodatečným kladem je viditelný nárůst energie.

  VÝROBCE:
  Advanced Health Ltd.

 • Místo

  3

  Cena: 1900 Kč

  Objednat nyní

  BIOPERINE

  Hodnocení:

  Opis:

  Cena příliš vysoká v poměru k účinnosti výrobku. V balení se nachází 120 tablet, ale kúra vyžaduje užívání až dvou tablet denně. Je to dosti problematické. Po měsíci užívání se podařilo zhubnout 2,5 kg. Během užívání přípravku se však objevily vedlejší účinky ve formě nadýmání a bolestí břicha. Předností užívání přípravku je chybějící jo-jo efekt. Za dodatečnou výhodu lze uznat zrychlený metabolismus.

  VÝROBCE:
  Sabinsa Corporation

 • Místo

  4

  Cena: 900 Kč

  Objednat nyní

  TURMERIC

  Hodnocení:

  Opis:

  Vícesložkový přípravek, s poměrně nízkým obsahem samotného piperinu. Cena je rozhodně nepřiměřená. Balení obsahuje 60 kapslí, ale kúra vyžaduje užívání 2 kapslí denně, což ovlivňuje komfort užívání (četnost sahání pro přípravek). Během užívání přípravku je doporučena fyzická aktivita. Při nedodržení této podmínky hmotnost po 4 týdnech klesla sotva o 2 kg. Po 2 týdnech od ukončení užívání přípravku se shozené kilogramy vrátily, a tedy vznikl klasický jo-jo efekt. Plus za to, že nejsou vedlejší účinky.

  VÝROBCE:
  Sandhu's

 • Místo

  5

  Cena: 800 Kč

  Objednat nyní

  PINKSLIM

  Hodnocení:

  Opis:

  Kompozice různých složek podporujících hubnutí. Nejnižší obsah piperinu ze všech testovaných výrobků. Obal obsahující 120 tablet za nízkou cenu, ale jejich účinek je bohužel velmi slabý. Po měsíci kúry se mi podařilo shodit pouze 1,5 kg. Navíc se objevily zneklidňující vedlejší účinky, zejména potíže se zažívacím traktem (nevolnost, bolesti v podbřišku). Jako přednost lze uvést chybějící jo-jo efekt.

  VÝROBCE:
  FA Nutrition Pink Slim